Aktualności

Meet-up w Białymstoku z udziałem Transition Technologies PSC


Post 28-11-2017
28 LIS

Geek Girls Carrots #32 Back to the roots

Już 13 grudnia spotkamy się w Białymstoku z trzema fantastycznymi dziewczynami, z których każda zupełnie inną drogą trafiła do branży IT. Będzie - jak to na GGC - garść osobistych, inspirujących historii. Porozmawiamy też o tym, czym jest ten "sukces" w pracy programistki oraz o umiejętności programowania z punktu widzenia... medycyny.

 • Wystąpienie otwierające - Urszula Wnuszyńska, manager w firmie Transition Technologies PSC, które jest sponsorem spotkania.

 • „Oszukuję się” - Karolina Jabłońska-Korsan

  Co naprawdę dzieje się za kulisami success story i czy da się w wieku 27 lat zacząć karierę zawodową od zera. Historia prawdziwa.

 • „Zamiast gadać do gumowej kaczki – idź pogadać z prawdziwą” - Agata Gołaszewska

  Jak - z medycznego punktu widzenia - programista może skuteczniej radzić sobie z rozwiązywaniem problemów. Oraz czym karmić swój umysł, by mózg nie popadł w rutynę.

 • 🎙LIGHTNING TALKS🎙 Czyli czas na 5-minutowe prezentacje Uczestniczek! Chcesz opowiedzieć o ciekawym temacie, projekcie?

  Scena jest Twoja! Warunkiem jest wcześniejsze zgłoszenie i przesłanie konkretnego tematu oraz prezentacji do 10.12 na adres kasia@goldandfinch.pl

 • Ciasto marchewkowe & networking

Miejsce i data spotkania:

Kawiarnia Fama, Białystok, 13.12.2017, godz. 18.00Więcej aktualności