Aktualności

"Turning contacts into contracts" – warsztaty na temat tworzenia konsorcjów i innych form współpracy przy przetargach publicznych


Post 24-01-2018
24 STY

Wydarzenie odbędzie się 29 stycznia 2018 w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4, w Warszawie.

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje o możliwości udziału w praktycznych warsztatach organizowanych przez PARP (Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne ) nt. tworzenia konsorcjów i innych form współpracy przy przetargach publicznych pt. "Turning contacts into contracts". Partnerami wydarzenia są: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, międzynarodowa kancelaria prawna K&L Gates, EPRD sp. z o.o. i CP Smolna. W załączeniu Przekazujemy bieżący program.

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom sektora MŚP bez preferencji branżowych możliwości udziału w przetargach publicznych w różnych formach przewidzianych prawem, w tym m.in. w ramach konsorcjum i podwykonawstwa. Podczas spotkania zostanie przygotowany minikatalog firm, które uczestniczą w warsztatach, tak by umożliwić stosowny networking. Prezentacja firm w minikatalogu jest dobrowolna.

Podczas warsztatów zostaną przedstawione „najlepsze praktyki” przez przedstawiciela EPRD sp. z.o. o., podmiotu aktywnego na polu przetargów Komisji Europejskiej i przetargów unijnych.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie PARP:
http://mzp.parp.gov.pl/pl/wydarzenia/wydarzenia-aktualne/250-rejestracja-trwa-warsztaty-mzp-parp-pt-turning-contacts-into-contracts-juz-29-stycznia-w-warszawie

Wydarzenie odbędzie się 29 stycznia br. w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4, w Warszawie.

Zainteresowanych udziałem prosimy o przekazanie załączonego formularza zgłoszenia do dnia 25 stycznia 2018 r., e-mailem na adres: jan.markiewicz@msz.gov.pl i/lub mzp@parp.gov.pl

Limit miejsc na warsztaty jest ograniczony.

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania stron DWE MSZ, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje o wydarzeniach realizowanych lub polecanych przez MSZ:
http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes

Na stronach www MSZ pod linkiem: http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/informacje_przetarg udostępniamy również informacje o projektach i przetargach organizacji międzynarodowych.


Formularz Konsorcja 29.01.2018
Program Konsorcja 29.01.2018

Więcej aktualności