Aktualności

Klaster INFOTECH bogatszy o dwóch nowych członków!


Post 20-10-2017
20 PAŹ

Rośniemy w siłę! Z okazji dołączenia do naszego technologicznego grona chcemy przedstawić nowych członków Klastra – firmę Induce One oraz Agencję 4e.

Podlasie jest istną kopalnią jeśli chodzi o wyspecjalizowane firmy technologiczne. W ramach Klastra łączymy nie tylko nasze doświadczenie i wiedzę, ale także promujemy nasz region na tle całej Polski. Nasza współpraca opiera się na integracji i wsparciu rozwoju biznesowego przedsiębiorców branży informatycznej, telekomunikacyjnej, mediów elektronicznych i automatyki.

Najnowszymi członkami Klastra INFOTECH zostali Induce One oraz Agencja 4e, których profile przedstawiamy Państwu poniżej:

Induce One

Induce One jest studiem inżynierskim, tworzącym produkty w obszarach ICT, E-mobility i Smart Grids. Projektują, produkują i wdrażają rozwiązania obejmujące m.in. elementy inteligencji w sieciach elektroenergetycznych, optymalizacje energetyczne, indywidualne mixy energetyczne, ładowanie pojazdów elektrycznych oraz transport autonomiczny. Od pomysłu aż po technologie gotowe do wprowadzenia na rynek, budują szyte na miarę narzędzia hardware i software. Ich wizją jest łączenie przemysłowej jakości, komercyjnej lekkości i filozoficznej ciekawości zarówno w procesie kreowania innowacji, jak i w każdym tworzonym produkcie.

Agencja 4e

4e jest agencją reklamową prowadzącą działania w obszarze marketingu interaktywnego, digital marketingu. Tworzą strategie i kampanie reklamowe w kanałach B2C oraz B2B. Projektują i realizują responsywne strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje webowe i mobilne. Wykonują filmy reklamowe, filmy korporacyjne, spoty promocyjne, billboardy sponsorskie – od koncepcji/scenariusza, przez filmowanie, produkcję, udźwiękowienie, animacje 2D i 3D, postprodukcję, po dostarczenie finalnych spotów do emisji w telewizji, kinie czy w Internecie. Przygotowują modele obiektów, scen, wnętrz, produktów i wykonują z nich fotorealistyczne wizualizacje i animacje. Opracowują również identyfikację firm i marek oraz wszelkie materiały drukowane jak katalogi czy foldery reklamowe.

Raz jeszcze witamy nowych członków w Klastrze INFOTECH – liczymy na udaną współpracę!Więcej aktualności