Aktualności

Misja szkoleniowa w Genewie – kto się wybiera?


Post 20-01-2018
20 STY

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych zaprasza do udziału w wizycie szkoleniowej do Genewy, w dniach 13-15 lutego 2018 r., współorganizowanej z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii i PARP (MZP).

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych uprzejmie zaprasza do udziału w wizycie szkoleniowej do Genewy, w dniach 13-15 lutego 2018 r., współorganizowanej z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii i PARP (MZP).

Celem wydarzenia jest zapoznanie się z zasadami organizacji przetargów przez ONZ. W programie przewidywane są:

Uczestnicy we własnym zakresie ponoszą koszty transportu i pobytu na miejscu. Udział w szkoleniu i spotkaniach jest bezpłatny.

Do udziału w szkoleniu organizowanym przez Biuro ONZ (UNOG) należy zarejestrować się osobiście w terminie do 8 lutego 2018 r. pod adresem procurement@unog.ch

Zainteresowanych udziałem w całym wydarzeniu prosimy też o kontakt e-mailowy na adres DWE MSZ: jan.markiewicz@msz.gov.pl do dnia 30 stycznia 2018 r.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie PARP:
http://mzp.parp.gov.pl/pl/wydarzenia/wydarzenia-aktualne/251-rejestracja-trwa-misja-szkoleniowa-do-genewy-zamowienia-onz-i-innych-organizacji-miedzynarodowych-genewa-szwajcaria

oraz na stronach MSZ:
http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/wizyty_ekonomiczneWięcej aktualności