Aktualności

Dziękujemy za przybycie na konferencję „Anatomia RODO”!


Post 08-03-2018
08 MAR

W ramach konferencji odbyły się 4 bloki tematyczne, sala była pełna, emocje trzymały do końca. Raz jeszcze dziękujemy za udział w konferencji!

W imieniu Klastra Technologicznego INFOTECH, który organizował konferencję „Anatomia RODO: prawo, narzędzia, procesy” chcielibyśmy podziękować raz jeszcze wszystkim osobom zaangażowanym i wspierającym nas w realizacji tego przedsięwzięcia, a byli to:

Współorganizatorzy:
Marszałek Województwa Podlaskiego Maciej Żywno
Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski

Partnerzy merytoryczni:
Uniwersytet w Białymstoku
Politechnika Białostocka
Uniwersytet medyczny

Partnerzy:
Intratel Sp. z o.o. / Dell
Infinity Group Sp. z o.o.
Chronimydane.pl
Transmitujemy.pl
SesjaNaZywo.pl
COMP S.A.
BTC Sp. z o.o.
Niebezpiecznik.pl

Patroni medialni:
Bialystokonline.pl
Radio Białystok
Gazeta Wyborcza
Kurier Poranny
Przedsiębiorcze Podlasie
Bia24

Dziękujemy także naszym wspaniałym prelegentom:

Beacie Lewandowskiej, Elżbiecie Kużelewskiej, Krzysztofowi Bielawskiemu, Mateuszowi Bielawskiemu, Teresie Mróz, Pawłowi Tadejko, Tomaszowi Naskrętowi, Maciejowi Kaczyńskiemu, Piotrowi Szczepanek oraz konferansjerowi Krzysztofowi Szubzda!

Tak jak obiecaliśmy, prezentacje do pobrania znajdują się linkiem poniżej:

https://goo.gl/iZ9gks

Prosimy o ocenę poszczególnych prelekcji, by sprawdzić jaki temat najbardziej Was zaciekawił:

https://goo.gl/forms/Mhs5LmfhHrUcNODn1

W puli znajduje się także prezentacja Pani Bogusławy Pilc, Dyrektor Departamentu Inspekcji GIODO.

W związku z wieloma pytaniami o występujących, zamieszczamy kilka bardziej szczegółowych informacji o firmach, które wsparły nas swoją wiedzą:

ChronimyDane.pl
Tworzymy interdyscyplinarny zespół ekspertów odpowiedzialny za realizację działań dotyczących bezpieczeństwa danych osobowych w Twojej organizacji. Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie wdrożenia prawnych, organizacyjnych, infrastrukturalnych oraz technicznych środków ochrony danych osobowych zgodnie z nowym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

RodoReady.eu
Jesteśmy dostawcą rozwiązań IT, zapewniających optymalną wydajność, dostępność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej. Zapewniamy integrację systemów do przechowywania, backupu i archiwizacji danych, rozwiązań klasy cloud computing oraz systemów do zarządzania systemami IT. We współpracy z firmą INTRATEL prowadzi również profesjonalne szkolenia, audyty, usługi wdrożeniowe oraz usługi wsparcia technicznego.

SesjaNaZywo.pl
Pomagamy samorządom sprawnie realizować ustawowy obowiązek transmitowania sesji rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich bez nadmiernego angażowania czasu, sił i środków budżetowych. Oferujemy kompleksową usługę transmisji live w formie wysokiej jakości obrazu video z dźwiękiem wraz z archiwizacją nagrań i pełnym dostępem do archiwum VoD. Zapraszamy do współpracy.Do zobaczenia na kolejnych konferencjach!Więcej aktualności