Aktualności

Kolejny nowy członek – witamy NetArch w załodze INFOTECH


Post 04-11-2017
04 LIS

Coraz więcej osób interesuje się Klastrem INFOTECH – co za tym idzie, powiększamy swój skład o kolejne firmy. Kto tym razem do nas dołączył?

Kolejnym cennym członkiem Klastra została agencja e-commerce NetArch, do której należą marki: Sempai i AtomStore, świadczące usługi z zakresu e-marketingu i e-commerce.

Sempai od ponad 11 lat pomaga firmom osiągać jak najwyższe zyski ze sprzedaży online. Działa w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych, świadcząc usługi z zakresu SEO, PPC i analityki webowej. Przez ponad dekadę współpracowała z kilkuset firmami, tylko obecnie obsługuje ponad 200 klientów. Jako certyfikowany Partner Google PREMIUM specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych w zakresie marketingu konwersji. Najlepsza Agencja Generująca Sprzedaż (Ekomersy 2016).

Atomstore jest platformą e-commerce klasy premium. System umożliwia tworzenie sklepów internetowych i systemów B2B. Przeznaczony dla wymagających sprzedawców, którzy szukają elastycznej platformy do rozwijania swojego biznesu. Wraz z platformą oferuje kompleksowe wdrożenie od A do Z. Wszystkie sklepy tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami i w technologii RWD.Więcej aktualności