Aktualności

Sempai z oscarem branży e-commerce i tytułem Najlepszej agencji wspierającej generowanie sprzedaży


Post 01-12-2017
01 GRU

Agencja SEM Sempai po raz drugi z rzędu zgarnęła najbardziej prestiżową nagrodę branży e-handlu w Polsce - zyskując tym samym tytuł Najlepszej agencji wspierającej generowanie sprzedaży. O statuetki z literą “E” co roku walczy blisko 150 firm z sektora e-commerce i digital marketingu.

Ekomersy to jeden z najbardziej uznanych konkursów w branży e-commerce w Polsce, mający na celu wyróżnienie najlepszych firm, produktów i usług wspierających sprzedaż w Internecie. W tym roku statuetki z symboliczną literą “E” zostały wręczone już po raz szósty na uroczystej gali, która odbyła się 29 listopada w Warszawie. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Polak 2.0, realizująca projekty mające na celu integrację środowiska branży internetowej, a także edukację z zakresu nowych technologii. Listę zwycięzców we wszystkich kategoriach można znaleźć na: https://ekomersy.pl

Agencja Sempai zajęła 1. miejsce w kategorii “Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży”. W pierwszej fazie konkursu musiała zdobyć jak najwięcej internetowych głosów użytkowników, uwierzytelnionych z poziomu konta na Facebooku. Następnie w rundzie drugiej została oceniona przez jury, składające się z poważanych ekspertów z branży. W skład rady wchodzili m.in: Tomasz Karwatka (Divante), Bartosz Góralewicz (elephate.co), Michał Cortez (Dentsu Aegis Network), Justyna Dziegieć (L’Oreal) czy Konrad Latkowski (KSY Group).

- Każda otrzymana nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją pracę - czyli zarabiamy pieniądze dla naszych klientów. Tegoroczny Ekomers jest dla nas szczególnie cenny, ponieważ otrzymaliśmy go już drugi rok z rzędu. Po raz kolejny docenili nas internauci (w tym nasi klienci) oraz jury, które oceniało zgłoszone kampanie. Oznacza to, że nie obrośliśmy w piórka po ubiegłorocznej wygranej, ale ciągle pracujemy nad jakością naszych usług - komentuje wygraną CEO Sempai Sebastian Suma. - Chciałbym w tym miejscu również podziękować wszystkim, którzy oddali na nas głos w internetowym plebiscycie - dodaje.

Ten rok był bardzo owocny dla białostockiej agencji. Sempai jako jedna z 3 polskich agencji otrzymała wyróżnienie w międzynarodowym konkursie organizowanym przez samego Google i reprezentowała region EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) na uroczystej gali agencji partnerskich w Nowym Jorku.

Sempai to agencja SEM działająca w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych oraz analityki webowej. Jej specjalnością jest obsługa sklepów internetowych w zakresie marketingu konwersji. Sempai jest certyfikowanym Google Partner Premier. Posiada swoje oddziały także w Krakowie i Częstochowie. Więcej: http://www.sempai.pl.Więcej aktualności